Jak to vnímám já

Všechno je energie. Názvy technik jsou zde popsány, jenom proto, že už jste možná někdy tyto pojmy slyšeli. Stejně je vše o energii. I rozhovor u kávy vám může změnit život, na to nemusíte dělat reiki.

Zvu vás na vlnu energie, která vás může dovést tam, kam byste se chtěli svézt, neznamená to, že musíme praktikovat reiki, nebo dělat Bars, neznamená to, že musíme používat metodu RUŠ, ale pokud by vás ta technika oslovila, můžeme pracovat i pomocí nic.

Co si představit pod cosurfingem? V tu chvíli jsme na váš problém dva.
Moje úloha v cosurfingu je taková, že pomohu klientovi se dostat na vlnu. Jako by byl slepý a chtěl umět surfovat. Učím ho vnímat, jak se mění jeho vnitřní nastavení a tím reakce na vnější podmínky.

„Proč by si měl člověk při vlně zacpávat nos? Možná, když se zkusí nadechnout, tak si protáhne na tři týdny dutiny a bude mu báječně. Výsledkem může klidně i být, že už nikdy nebudete chtít vstoupit do vody, ale ta zkušenost za to stojí.“

Martina Válková, rozprava o cosurfingu v praxi s decí vína, únor 2021

Aktivně jsem se věnovala a pracovala s metodou RUŠ a technikami, které se zabývají prací s energií. Díky těmto metodám jsem se naučila k vlnám přistupovat jak ze strany logické mysli, tak z pohledu energie.

Názvy technik jsou zde napsány, protože tuto vlnu už jsem sjela. Ale každá z nich je jenom jedna z vln. Není to jediná vlna (možnost). Pokud vám jedna nevyhovuje, přijde další. Jestli to bude u kávy, v pohybu, nebo strukturovaným postupem, je na vás.

  • Reiki
  • Reconnection
  • RUŠ
  • Access Bars
  • Tělesné procesy Access Consciousness

Ve své praxi používám to, co funguje pro konkrétního člověka v daný moment. A co bude vyhovovat vám? Přijďte a uvidíme, co vás osloví.

Nejsem tady ta, která sebou plácla na planetu chytrá jak rádio. Jdu s lidmi tak, jak to prožívají a díky své praxi poznám o chvilku dříve, co se děje. A to nám pomůže projít procesem s větší jasností.

Martina Válková, rozprava o cosurfingu s deckou vína, únor 2021